GEN4-ULCD-43DT
GEN4-ULCD-43DT 4D Systems Pty Ltd
gen4-uLCD-43D-series
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: I2C, SPI, TTL
Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
Part Status: Active
на замовлення 28 шт:
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: I2C, SPI, TTL, Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H, Dot Pixels: 480 x 272, Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GEN4-ULCD-43DT GEN4-ULCD-43DT Виробник : 4D Systems 4D_Systems_gen4-uLCD-43-70D_Series_Datasheet_R_2_2.pdf Display Modules 4.3", 480x272 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded DIABLO16 processor and Resistive Touch panel
на замовлення 154 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
GEN4-ULCD-43DT GEN4-ULCD-43DT Виробник : 4D Systems 1683125484631.pdf 4.3", 480x272 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded DIABLO16 processor and Resistive Touch panel