gen4-uLCD-50D-SB
gen4-uLCD-50D-SB 4D Systems Pty Ltd
gen4-uLCD-50D-series
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 5"
Backlight: LED - White
Interface: Parallel/Serial
Viewing Area: 108.00mm W x 64.80mm H
Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA)
Diagonal Screen Size: 5" (127.00mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Part Status: Active
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 5", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: Parallel/Serial, Viewing Area: 108.00mm W x 64.80mm H, Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA), Diagonal Screen Size: 5" (127.00mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GEN4-ULCD-50D-SB GEN4-ULCD-50D-SB Виробник : 4D Systems 1683125474237.pdf 5.0", super bright, 800x480 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded DIABLO16 processor
товару немає в наявності
gen4-uLCD-50D-SB gen4-uLCD-50D-SB Виробник : 4D Systems gen4-uLCD-50D-series Display Modules 5.0", super bright, 800x480 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded DIABLO16 processor