Продукція > 4D SYSTEMS PTY LTD > gen4-uLCD-50DCT-CLB-SB-PI
gen4-uLCD-50DCT-CLB-SB-PI
gen4-uLCD-50DCT-CLB-SB-PI 4D Systems Pty Ltd
gen4-uLCD-50D-series
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 5"
Backlight: LED - White
Interface: Parallel/Serial
Viewing Area: 108.00mm W x 64.80mm H
Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA)
Diagonal Screen Size: 5" (127.00mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 5", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: Parallel/Serial, Viewing Area: 108.00mm W x 64.80mm H, Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA), Diagonal Screen Size: 5" (127.00mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GEN4-ULCD-50DCT-CLB-SB-PI GEN4-ULCD-50DCT-CLB-SB-PI Виробник : 4D Systems gen4-ulcd-50d_datasheet_r_1_13.pdf 5.0" gen4 LCD pack for Raspberry Pi with gen4-uLCD-50DCT-CLB-SB, 4D Serial Pi Adaptor + Cable
товару немає в наявності
gen4-uLCD-50DCT-CLB-SB-PI gen4-uLCD-50DCT-CLB-SB-PI Виробник : 4D Systems gen4-uLCD-50D-series Raspberry Pi Hats / Add-on Boards 5.0" gen4 LCD pack for Raspberry Pi with gen4-uLCD-50DCT-CLB-SB, 4D Serial Pi Adaptor + Cable