Продукція > 4D SYSTEMS PTY LTD > gen4-uLCD-50DCT-CLB
gen4-uLCD-50DCT-CLB
gen4-uLCD-50DCT-CLB 4D Systems Pty Ltd
111
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 5"
Backlight: LED - White
Interface: Parallel/Serial
Viewing Area: 108.00mm W x 64.80mm H
Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA)
Diagonal Screen Size: 5" (127.00mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
на замовлення 31 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 5"; 800x480; 32kBRAM,192kBFLASH; 475cd/m2; 5VDC, Operating temperature: -15...65°C, Display features: CRC; microSD card reader; NeoPixel; pulse output; PWM output; quadrature input, Microcontroller: DIABLO16, Interface: GPIO; I2C x3; serial; SPI x3, Kind of display: graphical, Type of display: TFT, Window dimensions (H x W): 108x64.8mm, Dimensions: 140.7x93.8x8.2mm, Operating current: 0.4A, Screen size: 5", Supply voltage: 5V DC, Luminosity: 475cd/m2, Display resolution: 800x480, Memory: 32kB RAM; 192kB FLASH, No. of colours: 65k, Connector pinout layout: 1x30, Flash memory organisation: 6x32kB, Kit contents: 15cm 30pin FFC cable; GEN4-IB; manual, Connection: FFC/FPC, Touchpad: capacitive.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
gen4-uLCD-50DCT-CLB gen4-uLCD-50DCT-CLB Виробник : 4D Systems 111 Display Modules 5.0", 800x480 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded DIABLO16 processor and Capacitive Touch Cover Lens Bezel
на замовлення 125 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
GEN4-ULCD-50DCT-CLB GEN4-ULCD-50DCT-CLB Виробник : 4D Systems gen4-ulcd-50d_datasheet_r_1_13.pdf 5.0", 800x480 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded DIABLO16 processor and Capacitive Touch Cover Lens Bezel
товару немає в наявності
gen4-uLCD-50DCT-CLB Виробник : 4D Systems GEN4-ULCD-50D.pdf Category: Intelligent displays modules
Description: Display: TFT; 5"; 800x480; 32kBRAM,192kBFLASH; 475cd/m2; 5VDC
Operating temperature: -15...65°C
Display features: CRC; microSD card reader; NeoPixel; pulse output; PWM output; quadrature input
Microcontroller: DIABLO16
Interface: GPIO; I2C x3; serial; SPI x3
Kind of display: graphical
Type of display: TFT
Window dimensions (H x W): 108x64.8mm
Dimensions: 140.7x93.8x8.2mm
Operating current: 0.4A
Screen size: 5"
Supply voltage: 5V DC
Luminosity: 475cd/m2
Display resolution: 800x480
Memory: 32kB RAM; 192kB FLASH
No. of colours: 65k
Connector pinout layout: 1x30
Flash memory organisation: 6x32kB
Kit contents: 15cm 30pin FFC cable; GEN4-IB; manual