Продукція > 4D SYSTEMS > GEN4-ULCD-50DT-AR
GEN4-ULCD-50DT-AR
GEN4-ULCD-50DT-AR 4D Systems
gen4-uLCD-50D-series
Виробник: 4D Systems
Display Modules 5.0" gen4 LCD pack for Arduino with gen4-uLCD-50DT, Arduino Adaptor Shield + Cable
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 5"; 800x480; 32kBRAM,192kBFLASH; 460cd/m2; FFC/FPC, Kit contents: 15cm 30pin FFC cable; GEN4-IB; ribbon cable with adatper 5pin, Interface: single-wire; 8bit parallel; GPIO; I2C; serial; SPI, Kind of connector: FFC/FPC, Display resolution: 800x480, Microcontroller: DIABLO16, Operating temperature: -15...65°C, Memory: 32kB RAM; 192kB FLASH, Screen size: 5", Touchpad: resistance, Luminosity: 460cd/m2, No. of colours: 65k, Window dimensions (H x W): 110.88x62.83mm, Display features: CRC; microSD card reader; NeoPixel; pulse output; PWM output; quadrature input, Connector pinout layout: 1x30, Kind of display: graphical, Body dimensions: 142.8x77.9x7.8mm, Operating current: 0.4A, Supply voltage: 5V DC, Application - series/manufacturer: Arduino, Flash memory organisation: 6x32kB, Type of display: TFT.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GEN4-ULCD-50DT-AR GEN4-ULCD-50DT-AR Виробник : 4D Systems Pty Ltd gen4-uLCD-50D-series Description: DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480
Backlight: LED - White
Interface: I2C, SPI, TTL
Viewing Area: 108.00mm W x 64.80mm H
Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA)
Diagonal Screen Size: 5" (127.00mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
товару немає в наявності
Description: Display: TFT; 5"; 800x480; 32kBRAM,192kBFLASH; 460cd/m2; FFC/FPC
Kit contents: 15cm 30pin FFC cable; GEN4-IB; ribbon cable with adatper 5pin
Interface: single-wire; 8bit parallel; GPIO; I2C; serial; SPI
Kind of connector: FFC/FPC
Display resolution: 800x480
Microcontroller: DIABLO16
Operating temperature: -15...65°C
Memory: 32kB RAM; 192kB FLASH
Screen size: 5"
Touchpad: resistance
Luminosity: 460cd/m2
No. of colours: 65k
Window dimensions (H x W): 110.88x62.83mm
Display features: CRC; microSD card reader; NeoPixel; pulse output; PWM output; quadrature input
Connector pinout layout: 1x30
Kind of display: graphical
Body dimensions: 142.8x77.9x7.8mm
Operating current: 0.4A
Supply voltage: 5V DC