Продукція > 4D SYSTEMS > GEN4-ULCD-70D-AR
GEN4-ULCD-70D-AR
GEN4-ULCD-70D-AR 4D Systems
116
Виробник: 4D Systems
Display Modules 7.0" gen4 LCD pack for Arduino with gen4-uLCD-70D, 4D-UPA , Arduino Adaptor Shield + Cable
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 7"; 800x480; 32kBRAM,192kBFLASH; 455cd/m2; FFC/FPC, Display resolution: 800x480, Interface: 8bit parallel; GPIO; I2C; serial; single-wire; SPI, Supply voltage: 5V DC, Operating temperature: -15...65°C, Window dimensions (H x W): 154.08x85.92mm, Body dimensions: 187x102.1x8.3mm, Operating current: 0.67A, Screen size: 7", Luminosity: 455cd/m2, Memory: 32kB RAM; 192kB FLASH, No. of colours: 65k, Type of display: TFT, Connector pinout layout: 1x30, Kit contents: 15cm 30pin FFC cable; GEN4-IB; ribbon cable with adatper 5pin, Flash memory organisation: 6x32kB, Application - series/manufacturer: Arduino, Touchpad: none, Display features: CRC; microSD card reader; NeoPixel; pulse output; PWM output; quadrature input, Microcontroller: DIABLO16, Connection: FFC/FPC, Kind of display: graphical.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Display: TFT; 7"; 800x480; 32kBRAM,192kBFLASH; 455cd/m2; FFC/FPC
Display resolution: 800x480
Interface: 8bit parallel; GPIO; I2C; serial; single-wire; SPI
Supply voltage: 5V DC
Operating temperature: -15...65°C
Window dimensions (H x W): 154.08x85.92mm
Body dimensions: 187x102.1x8.3mm
Operating current: 0.67A
Screen size: 7"
Luminosity: 455cd/m2
Memory: 32kB RAM; 192kB FLASH
No. of colours: 65k
Type of display: TFT
Connector pinout layout: 1x30
Kit contents: 15cm 30pin FFC cable; GEN4-IB; ribbon cable with adatper 5pin
Flash memory organisation: 6x32kB
Application - series/manufacturer: Arduino
Touchpad: none
Display features: CRC; microSD card reader; NeoPixel; pulse output; PWM output; quadrature input
Microcontroller: DIABLO16
Connection: FFC/FPC
Kind of display: graphical
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
GEN4-ULCD-70D-AR GEN4-ULCD-70D-AR Виробник : 4D Systems Pty Ltd 116 Description: DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480