GEN4-ULCD-70D-PI
GEN4-ULCD-70D-PI 4D Systems Pty Ltd
116
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480
Backlight: LED - White
Interface: I2C, SPI, TTL
Viewing Area: 154.00mm W x 85.92mm H
Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA)
Diagonal Screen Size: 7" (177.80mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480, Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: I2C, SPI, TTL, Viewing Area: 154.00mm W x 85.92mm H, Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA), Diagonal Screen Size: 7" (177.80mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GEN4-ULCD-70D-PI GEN4-ULCD-70D-PI Виробник : 4D Systems 116 Raspberry Pi Hats / Add-on Boards 7.0" gen4 LCD pack for Raspberry Pi with gen4-uLCD-70D, 4D Serial Pi Adaptor + Cable