Продукція > 4D SYSTEMS > gen4-uLCD-70D-SB
gen4-uLCD-70D-SB
gen4-uLCD-70D-SB 4D Systems
gen4-uLCD-70D-series
Виробник: 4D Systems
Display Modules 7.0", super bright, 800x480 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded DIABLO16 processor
на замовлення 72 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 7", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: Parallel/Serial, Viewing Area: 154.00mm W x 85.92mm H, Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA), Diagonal Screen Size: 7" (177.80mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
gen4-uLCD-70D-SB gen4-uLCD-70D-SB Виробник : 4D Systems Pty Ltd gen4-uLCD-70D-series Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 7"
Backlight: LED - White
Interface: Parallel/Serial
Viewing Area: 154.00mm W x 85.92mm H
Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA)
Diagonal Screen Size: 7" (177.80mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
GEN4-ULCD-70D-SB GEN4-ULCD-70D-SB Виробник : 4D Systems 1698851344212.pdf 7.0", super bright, 800x480 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded DIABLO16 processor