Продукція > 4D SYSTEMS > GEN4-ULCD-70D
GEN4-ULCD-70D
GEN4-ULCD-70D 4D Systems
gen4_uLCD_70D_Series_Datasheet_R_1_14-3193390.pdf
Виробник: 4D Systems
Display Modules 7.0", 800x480 pixels Slim Display Module
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480, Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: I²C, SPI, TTL, Viewing Area: 154.00mm W x 85.92mm H, Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA), Diagonal Screen Size: 7" (177.80mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GEN4-ULCD-70D GEN4-ULCD-70D Виробник : 4D Systems Pty Ltd gen4-uLCD-70D_Series_Datasheet_R_1_14.pdf Description: DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: I²C, SPI, TTL
Viewing Area: 154.00mm W x 85.92mm H
Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA)
Diagonal Screen Size: 7" (177.80mm)