Продукція > 4D SYSTEMS PTY LTD > gen4-uLCD-70DCT-CLB-AR
gen4-uLCD-70DCT-CLB-AR
gen4-uLCD-70DCT-CLB-AR 4D Systems Pty Ltd
gen4-uLCD-70D-series
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 7"
Backlight: LED - White
Interface: Parallel/Serial
Viewing Area: 154.00mm W x 85.92mm H
Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA)
Diagonal Screen Size: 7" (177.80mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 7", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: Parallel/Serial, Viewing Area: 154.00mm W x 85.92mm H, Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA), Diagonal Screen Size: 7" (177.80mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GEN4-ULCD-70DCT-CLB-AR GEN4-ULCD-70DCT-CLB-AR Виробник : 4D Systems 1696083728215.pdf 7.0" gen4 LCD pack for Arduino with gen4-uLCD-70DCT-CLB, Arduino Adaptor Shield + Cable
товару немає в наявності
gen4-uLCD-70DCT-CLB-AR gen4-uLCD-70DCT-CLB-AR Виробник : 4D Systems gen4-uLCD-70D-series Display Modules 7.0" gen4 LCD pack for Arduino with gen4-uLCD-70DCT-CLB, Arduino Adaptor Shield + Cable