Продукція > 4D SYSTEMS PTY LTD > gen4-uLCD-70DCT-CLB-SB
gen4-uLCD-70DCT-CLB-SB
gen4-uLCD-70DCT-CLB-SB 4D Systems Pty Ltd
gen4-uLCD-70D-series
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 7"
Backlight: LED - White
Interface: Parallel/Serial
Viewing Area: 154.00mm W x 85.92mm H
Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA)
Diagonal Screen Size: 7" (177.80mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
на замовлення 70 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 7"; 800x480; 32kBRAM,192kBFLASH; 758cd/m2, Touchpad: capacitive, Version: Cover Lens Bezel, Microcontroller: DIABLO16, Interface: GPIO; I2C x3; serial; SPI x3, Kind of display: graphical, Type of display: TFT, Operating temperature: -20...70°C, Window dimensions (H x W): 153.84x85.63mm, Body dimensions: 190.1x121.9x8.9mm, Screen size: 7", Display resolution: 800x480, Contrast: 500:1, Luminosity: 758cd/m2, Memory: 32kB RAM; 192kB FLASH, No. of colours: 65k, Connector pinout layout: 1x30, Kit contents: 15cm 30pin FFC cable; display module; GEN4-IB, Flash memory organisation: 6x32kB.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
gen4-uLCD-70DCT-CLB-SB gen4-uLCD-70DCT-CLB-SB Виробник : 4D Systems gen4-uLCD-70D-series Display Modules 7.0", super bright, 800x480 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded DIABLO16 processor and Capacitive Touch Cover Lens Bezel
на замовлення 171 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
GEN4-ULCD-70DCT-CLB-SB GEN4-ULCD-70DCT-CLB-SB Виробник : 4D Systems 1696083728215.pdf 7.0", super bright, 800x480 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded DIABLO16 processor and Capacitive Touch Cover Lens Bezel
на замовлення 5 шт:
товару немає в наявності
Description: Display: TFT; 7"; 800x480; 32kBRAM,192kBFLASH; 758cd/m2
Touchpad: capacitive
Version: Cover Lens Bezel
Microcontroller: DIABLO16
Interface: GPIO; I2C x3; serial; SPI x3
Kind of display: graphical
Type of display: TFT
Operating temperature: -20...70°C
Window dimensions (H x W): 153.84x85.63mm
Body dimensions: 190.1x121.9x8.9mm
Screen size: 7"
Display resolution: 800x480
Contrast: 500:1
Luminosity: 758cd/m2
Memory: 32kB RAM; 192kB FLASH
No. of colours: 65k
Connector pinout layout: 1x30
Kit contents: 15cm 30pin FFC cable; display module; GEN4-IB