Продукція > 4D SYSTEMS PTY LTD > gen4-uLCD-70DCT-CLB
gen4-uLCD-70DCT-CLB
gen4-uLCD-70DCT-CLB 4D Systems Pty Ltd
118
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 7"
Backlight: LED - White
Interface: Parallel/Serial
Viewing Area: 154.00mm W x 85.92mm H
Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA)
Diagonal Screen Size: 7" (177.80mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
на замовлення 98 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 7", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: Parallel/Serial, Viewing Area: 154.00mm W x 85.92mm H, Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA), Diagonal Screen Size: 7" (177.80mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
gen4-uLCD-70DCT-CLB gen4-uLCD-70DCT-CLB Виробник : 4D Systems 118 Display Modules 7.0", 800x480 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded DIABLO16 processor and Capacitive Touch Cover Lens Bezel
на замовлення 498 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
GEN4-ULCD-70DCT-CLB GEN4-ULCD-70DCT-CLB Виробник : 4D Systems 1696083728215.pdf 7.0", 800x480 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded DIABLO16 processor and Capacitive Touch Cover Lens Bezel