Продукція > 4D SYSTEMS > GEN4-ULCD-70DT
GEN4-ULCD-70DT
GEN4-ULCD-70DT 4D Systems
gen4-uLCD-70D.pdf
Виробник: 4D Systems
Category: Intelligent displays modules
Description: Display: TFT; 7"; 800x480; 32kBRAM,192kBFLASH; 455cd/m2; 5VDC
Type of display: TFT
Screen size: 7"
Display resolution: 800x480
Display features: CRC; microSD card reader; NeoPixel; pulse output; PWM output; quadrature input
No. of colours: 65k
Window dimensions (H x W): 154.08x85.92mm
Dimensions: 187x102.1x8.3mm
Interface: GPIO; I2C x3; serial; SPI x3
Luminosity: 455cd/m2
Microcontroller: DIABLO16
Supply voltage: 5V DC
Kit contents: 15cm 30pin FFC cable; GEN4-IB; manual
Touchpad: resistance
Connection: FFC/FPC
Kind of display: graphical
Operating temperature: -15...65°C
Operating current: 0.67A
Memory: 32kB RAM; 192kB FLASH
Connector pinout layout: 1x30
Flash memory organisation: 6x32kB
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 7"; 800x480; 32kBRAM,192kBFLASH; 455cd/m2; 5VDC, Type of display: TFT, Screen size: 7", Display resolution: 800x480, Display features: CRC; microSD card reader; NeoPixel; pulse output; PWM output; quadrature input, No. of colours: 65k, Window dimensions (H x W): 154.08x85.92mm, Dimensions: 187x102.1x8.3mm, Interface: GPIO; I2C x3; serial; SPI x3, Luminosity: 455cd/m2, Microcontroller: DIABLO16, Supply voltage: 5V DC, Kit contents: 15cm 30pin FFC cable; GEN4-IB; manual, Touchpad: resistance, Connection: FFC/FPC, Kind of display: graphical, Operating temperature: -15...65°C, Operating current: 0.67A, Memory: 32kB RAM; 192kB FLASH, Connector pinout layout: 1x30, Flash memory organisation: 6x32kB.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GEN4-ULCD-70DT GEN4-ULCD-70DT Виробник : 4D Systems Pty Ltd gen4-IB.pdf Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 7"
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: I2C, SPI, TTL
Viewing Area: 154.00mm W x 85.92mm H
Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA)
Diagonal Screen Size: 7" (177.80mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
на замовлення 74 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
GEN4-ULCD-70DT GEN4-ULCD-70DT Виробник : 4D Systems gen4-IB.pdf Display Modules 7.0", 800x480 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded DIABLO16 processor and Resistive Touch panel