GF-1125-0004 CW Industries
GF%20series.PDF
Виробник: CW Industries
Switch Slide ON OFF DPST Extended Top Slide 11A 125VAC 125VDC 10000Cycles PC Pins Panel Mount/Through Hole
на замовлення 275 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 74
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції GF-1125-0004
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GF-1125-0004 Виробник : CW Industries GF%20series.PDF Description: SWITCH SLIDE DPST 11A 125V