GF42R230MRM
GF42R230MRM Thinking Electronic
en-Gas%20Discharge%20Tube-GF42R%20Series.pdf
Виробник: Thinking Electronic
Description: GDT, 4.2 X 4MM ,230V, 3KA
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD Cylinder Square End
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - DC Spark Over (Nom): 230 V
Impulse Discharge Current (8/20µs): 3000A (3kA)
Fail Short: No
Number of Poles: 2
на замовлення 900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 900
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GDT, 4.2 X 4MM ,230V, 3KA, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD Cylinder Square End, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - DC Spark Over (Nom): 230 V, Impulse Discharge Current (8/20µs): 3000A (3kA), Fail Short: No, Number of Poles: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GF42R230MRM GF42R230MRM Виробник : Thinking Electronic en-Gas%20Discharge%20Tube-GF42R%20Series.pdf Description: GDT, 4.2 X 4MM ,230V, 3KA
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount