Продукція > KYOCERA AVX > GG0402060R3C2P
GG0402060R3C2P
GG0402060R3C2P KYOCERA AVX
AVX-GiGuard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: TVS DIODE 6.5VWM 15.5VC 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Ethernet, HDMI, USB
Capacitance @ Frequency: 0.3pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 6.5V
Supplier Device Package: 0402
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 15.5V
Power - Peak Pulse: 54W
Power Line Protection: No
на замовлення 130000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 6.5VWM 15.5VC 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Ethernet, HDMI, USB, Capacitance @ Frequency: 0.3pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 6.5V, Supplier Device Package: 0402, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 15.5V, Power - Peak Pulse: 54W, Power Line Protection: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Supplier Device Package: 0402
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 7V
Power - Peak Pulse: 54W