Продукція > KYOCERA AVX > GG040207100N2P
GG040207100N2P
GG040207100N2P KYOCERA AVX
AVX-GiGuard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: TVS DIODE 7VWM 13VC 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Applications: Ethernet, HDMI, USB
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 7V
Supplier Device Package: 0402
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 13V
Power - Peak Pulse: 72W
Power Line Protection: No
на замовлення 190000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 7VWM 13VC 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Applications: Ethernet, HDMI, USB, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 7V, Supplier Device Package: 0402, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 13V, Power - Peak Pulse: 72W, Power Line Protection: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GG040207100N2P GG040207100N2P Виробник : KYOCERA AVX AVX-GiGuard.pdf Description: KYOCERA AVX - GG040207100N2P - TVS DIODE, BIDIR, 7V, 0402
tariffCode: 85411000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 85
GG040207100N2P GG040207100N2P Виробник : Kyocera AVX AVX_GiGuard-3162667.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes SMP Diode 0402 7V 10 pF <10V Clamp@1a
Мінімальне замовлення: 31
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Supplier Device Package: 0402
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 9V
Power - Peak Pulse: 72W