Продукція > KYOCERA AVX > GG0402126R042P
GG0402126R042P
GG0402126R042P KYOCERA AVX
AVX-GiGuard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: TVS DIODE 12VWM 22VC 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Applications: Ethernet, HDMI, USB
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V
Supplier Device Package: 0402
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 18V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 22V
Power - Peak Pulse: 130W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
на замовлення 110000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 12VWM 22VC 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Applications: Ethernet, HDMI, USB, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V, Supplier Device Package: 0402, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 18V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 22V, Power - Peak Pulse: 130W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GG0402126R042P GG0402126R042P Виробник : Kyocera AVX AVX-GiGuard.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes SMP Diode 0402 12V 6 pF <18V Clamp@1a
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Type: Zener
Supplier Device Package: 0402
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 18V
Power - Peak Pulse: 130W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 16
GG0402126R042P GG0402126R042P Виробник : KYOCERA AVX 3283004.pdf Description: KYOCERA AVX - GG0402126R042P - TVS DIODE, BIDIR, 12V, 0402
tariffCode: 85411000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Anzahl der Pins: 2Pin(s)