Продукція > KYOCERA AVX > GG0402240R05U2P
GG0402240R05U2P KYOCERA AVX
GiGuard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: ULTRA LOW CAP GIGUARD
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Applications: Ethernet, HDMI, Telecom, USB
Capacitance @ Frequency: 0.05pF @ 1MHz
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ULTRA LOW CAP GIGUARD, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Applications: Ethernet, HDMI, Telecom, USB, Capacitance @ Frequency: 0.05pF @ 1MHz, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V, Supplier Device Package: 0402, Bidirectional Channels: 1, Power Line Protection: No.
Інші пропозиції GG0402240R05U2P
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GG0402240R05U2P Виробник : KYOCERA AVX GiGuard.pdf Description: ULTRA LOW CAP GIGUARD
Type: Zener