Продукція > KYOCERA AVX > GG060305100N2P
GG060305100N2P
GG060305100N2P KYOCERA AVX
AVX-GiGuard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: TVS DIODE 5VWM 12VC 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Applications: Ethernet, HDMI, USB
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 5V
Supplier Device Package: 0603
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 7.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 12V
Power - Peak Pulse: 96W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
на замовлення 140000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 5VWM 12VC 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Applications: Ethernet, HDMI, USB, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 5V, Supplier Device Package: 0603, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 7.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 12V, Power - Peak Pulse: 96W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GG060305100N2P GG060305100N2P Виробник : Kyocera AVX AVX-GiGuard.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes SMP Diode 0603 5V 10 pF <8V Clamp@1a
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Supplier Device Package: 0603
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 96W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 17
GG060305100N2P GG060305100N2P Виробник : KYOCERA AVX Components avx-giguard.pdf ESD Suppressor TVS Bi-Dir 5V 2-Pin Case 0603(1608Metric) T/R
товару немає в наявності