GH0259102MA6N
GH0259102MA6N KYOCERA AVX
MicrowaveSingleLayerCapacitors.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1000PF 50V X7R NONSTND
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.025" L x 0.025" W (0.64mm x 0.64mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.009" (0.23mm)
Capacitance: 1000 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 50V X7R NONSTND, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.025" L x 0.025" W (0.64mm x 0.64mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.009" (0.23mm), Capacitance: 1000 pF.
Інші пропозиції GH0259102MA6N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GH0259102MA6N GH0259102MA6N Виробник : KYOCERA AVX Components maxislc.pdf Cap Ceramic Single 0.001uF 50V X7R 20% (0.635 X 0.635 X 0.178mm) Pad SMD 125°C Waffle
товару немає в наявності
GH0259102MA6N GH0259102MA6N Виробник : KYOCERA AVX maxislc-3165363.pdf Speciality Ceramic Capacitors 50V 1000pF W/O BORDR 20% Tol MAXI SG LAY