GH10FSCLRH16 Amphenol Positronic
C013_RevD2.pdf
Виробник: Amphenol Positronic
Description: CIRCULAR CONNECTOR
Packaging: Bulk
Connector Type: Insert, Female Sockets
Color: Gray
Voltage Rating: 600VAC
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Panel Mount
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 10
Orientation: Keyed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Threaded
Termination: Solder Cup
Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
Contact Finish - Mating: Gold
Shell Material: Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
Primary Material: Plastic
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CIRCULAR CONNECTOR, Packaging: Bulk, Connector Type: Insert, Female Sockets, Color: Gray, Voltage Rating: 600VAC, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Panel Mount, Shielding: Unshielded, Number of Positions: 10, Orientation: Keyed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Threaded, Termination: Solder Cup, Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut, Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled, Primary Material: Plastic.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GH10FSCLRH16 Виробник : POSITRONIC 3794284.pdf Description: POSITRONIC - GH10FSCLRH16 - MINI CIRCULAR HEX S 10 POS ST
tariffCode: 85366990
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: NO
euEccn: TBC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: NO
usEccn: TBC
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 1 шт:
Кількість Ціна
GH10FSCLRH16 GH10FSCLRH16 Виробник : Amphenol Positronic C013_RevD1.pdf Standard Circular Connector MINI CIRCULAR HEX S 10 POS ST