Продукція > MURATA ELECTRONICS > GJ4319C82A104JA01J
GJ4319C82A104JA01J
GJ4319C82A104JA01J Murata Electronics
GJ4319C82A104JA01-22A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.1UF 100V X6S 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 100V; X6S; ±5%; SMD; 1206; 330mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 0.1µF, Operating voltage: 100V, Dielectric: X6S, Tolerance: ±5%, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Manufacturer series: GJ4, Roll diameter max.: 330mm, Operating temperature: -55...105°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GJ4319C82A104JA01J GJ4319C82A104JA01J Виробник : Murata Electronics GJ4319C82A104JA01_22A.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
товару немає в наявності
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 100V; X6S; ±5%; SMD; 1206; 330mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 0.1µF
Operating voltage: 100V
Dielectric: X6S
Tolerance: ±5%
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Manufacturer series: GJ4
Roll diameter max.: 330mm
Operating temperature: -55...105°C