Продукція > MURATA ELECTRONICS > GJ431CC81E824JA01K
GJ431CC81E824JA01K Murata Electronics
c02e-2905.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 820nF; 25V; X6S; ±5%; SMD; 1206; 330mm, Type of capacitor: ceramic, Manufacturer series: GJ4, Kind of capacitor: MLCC, Mounting: SMD, Dielectric: X6S, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 0.82µF, Roll diameter max.: 330mm, Tolerance: ±5%, Case - inch: 1206, Operating voltage: 25V, Case - mm: 3216.
Інші пропозиції GJ431CC81E824JA01K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GJ431CC81E824JA01K GJ431CC81E824JA01K Виробник : MURATA Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 820nF; 25V; X6S; ±5%; SMD; 1206; 330mm
Mounting: SMD
Dielectric: X6S
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 0.82µF
Roll diameter max.: 330mm
Tolerance: ±5%
Case - inch: 1206
Operating voltage: 25V