Продукція > MURATA ELECTRONICS > GJ431MC81E684JA01K
GJ431MC81E684JA01K Murata Electronics
GJ431MC81E684JA01-22A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.68UF 25V X6S 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.68UF 25V X6S 1206, Packaging: Tape & Reel (TR).
Інші пропозиції GJ431MC81E684JA01K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GJ431MC81E684JA01K GJ431MC81E684JA01K Виробник : Murata Electronics GJ431MC81E684JA01_22A-3147041.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT