Продукція > MURATA ELECTRONICS > GJM0225C1C100JB01L
GJM0225C1C100JB01L
GJM0225C1C100JB01L Murata Electronics
GJM0225C1C100JB01_01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10 pF 16 VDC 5% 01005 C0G (NP0)
на замовлення 18708 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
Відгуки про товар
Написати відгук