Продукція > MURATA ELECTRONICS > GJM0225C1C220JB01L
GJM0225C1C220JB01L
GJM0225C1C220JB01L Murata Electronics
GJM0225C1C220JB01_01A-3147376.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 22 pF 16 VDC 5% 01005 C0G (NP0)
на замовлення 50933 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GJM0225C1C220JB01L GJM0225C1C220JB01L Виробник : Murata Electronics North America c02e.pdf Description: CAP CER 22PF 16V NP0 01005