Продукція > MURATA ELECTRONICS > GJM0225C1C2R4CB01L
GJM0225C1C2R4CB01L
GJM0225C1C2R4CB01L Murata Electronics
GJM0225C1C2R4CB01-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER MLCC
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.4 pF 16 VDC 0.25 pF 01005 C0G (NP0).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GJM0225C1C2R4CB01L GJM0225C1C2R4CB01L Виробник : Murata Electronics GJM0225C1C2R4CB01_01A-3147110.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.4 pF 16 VDC 0.25 pF 01005 C0G (NP0)