Продукція > MURATA ELECTRONICS > GJM0225C1E100JB01L
GJM0225C1E100JB01L
GJM0225C1E100JB01L Murata Electronics
GJM0225C1E100JB01-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10 pF 25 VDC 5% 01005 C0G (NP0)
на замовлення 24760 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GJM0225C1E100JB01L GJM0225C1E100JB01L Виробник : Murata Electronics GJM0225C1E100JB01-01.pdf Description: CAP CER 10PF 25V NP0 01005