Продукція > MURATA ELECTRONICS > GJM0225C1E180JB01L
GJM0225C1E180JB01L
GJM0225C1E180JB01L Murata Electronics
GJM0225C1E180JB01_01-1970585.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 01005 18pF 25volts C0G 5%
на замовлення 31950 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GJM0225C1E180JB01L GJM0225C1E180JB01L Виробник : Murata Electronics GJM0225C1E180JB01-01.pdf Description: CAP CER 18PF 25V NP0 01005