Продукція > MURATA ELECTRONICS > GJM0225C1E1R0CB01L
GJM0225C1E1R0CB01L
GJM0225C1E1R0CB01L Murata Electronics
GJM0225C1E1R0CB01_01A-3147342.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1 pF 25 VDC 0.25 pF 01005 C0G (NP0)
на замовлення 38670 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GJM0225C1E1R0CB01L GJM0225C1E1R0CB01L Виробник : Murata Electronics North America c02e.pdf Description: CAP CER 1PF 25V NP0 01005