Продукція > MURATA ELECTRONICS > GJM0225C1E1R8BB01L
GJM0225C1E1R8BB01L
GJM0225C1E1R8BB01L Murata Electronics
GJM0225C1E1R8BB01_01A-3147391.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.8 pF 25 VDC 0.1 pF 01005 C0G (NP0)
на замовлення 3075 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук