Продукція > MURATA ELECTRONICS > GJM0225C1E2R0BB01L
GJM0225C1E2R0BB01L
GJM0225C1E2R0BB01L Murata Electronics
GJM0225C1E2R0BB01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CERAMIC CAP MLCC HIGH-Q 125C
Tolerance: ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Capacitance: 2 pF
на замовлення 40000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CERAMIC CAP MLCC HIGH-Q 125C, Tolerance: ±0.1pF, Features: High Q, Low Loss, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 01005 (0402 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Capacitance: 2 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GJM0225C1E2R0BB01L GJM0225C1E2R0BB01L Виробник : Murata Electronics GJM0225C1E2R0BB01_01A-3147742.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2 pF 25 VDC 0.1 pF 01005 C0G (NP0)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Tolerance: ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Capacitance: 2 pF