Продукція > MURATA ELECTRONICS > GJM0225C1E2R8CB01L
GJM0225C1E2R8CB01L
GJM0225C1E2R8CB01L Murata Electronics
GJM0225C1E2R8CB01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 2.8PF 25V NP0 01005
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 01005 2.8pF 25volts C0G +/-0.25pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GJM0225C1E2R8CB01L GJM0225C1E2R8CB01L Виробник : Murata Electronics c02e-1068346.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 01005 2.8pF 25volts C0G +/-0.25pF