Продукція > MURATA ELECTRONICS > GJM0225C1E3R8CB01L
GJM0225C1E3R8CB01L
GJM0225C1E3R8CB01L Murata Electronics
GJM0225C1E3R8CB01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 3.8PF 25V C0G/NP0 01005
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.25pF
Features: High Q, Low Loss
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Capacitance: 3.8 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3.8PF 25V C0G/NP0 01005, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.25pF, Features: High Q, Low Loss, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 01005 (0402 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Capacitance: 3.8 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GJM0225C1E3R8CB01L GJM0225C1E3R8CB01L Виробник : Murata Electronics c02e-1068346.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 01005 3.8pF 25volts C0G +/-0.25pF