Продукція > MURATA ELECTRONICS > GJM0225C1E5R2DB01L
GJM0225C1E5R2DB01L
GJM0225C1E5R2DB01L Murata Electronics
GJM0225C1E5R2DB01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 5.2PF 25V NP0 01005
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 5.2 pF 25 VDC 0.5 pF 01005 C0G (NP0).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GJM0225C1E5R2DB01L GJM0225C1E5R2DB01L Виробник : Murata Electronics GJM0225C1E5R2DB01_01A-3147502.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 5.2 pF 25 VDC 0.5 pF 01005 C0G (NP0)