Продукція > MURATA ELECTRONICS > GJM0225C1E6R8CB01L
GJM0225C1E6R8CB01L
GJM0225C1E6R8CB01L Murata Electronics
GJM0225C1E6R8CB01-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.8 pF 25 VDC 0.25 pF 01005 C0G (NP0)
на замовлення 31895 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GJM0225C1E6R8CB01L GJM0225C1E6R8CB01L Виробник : Murata Electronics GJM0225C1E6R8CB01-01.pdf Description: CAP CER 6.8PF 25V NP0 01005