Продукція > MURATA ELECTRONICS > GJM0225C1E7R5DB01L
GJM0225C1E7R5DB01L
GJM0225C1E7R5DB01L Murata Electronics
GJM0225C1E7R5DB01_01-1970769.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 01005 7.5pF 25volts C0G +/-0.5pF
на замовлення 39670 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GJM0225C1E7R5DB01L GJM0225C1E7R5DB01L Виробник : Murata Electronics North America c02e.pdf Description: CAP CER 7.5PF 25V NP0 01005