Продукція > MURATA ELECTRONICS > GJM0225C1E9R0CB01L
GJM0225C1E9R0CB01L
GJM0225C1E9R0CB01L Murata Electronics
GJM0225C1E9R0CB01_01A-3147417.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 9 pF 25 VDC 0.25 pF 01005 C0G (NP0)
на замовлення 58250 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GJM0225C1E9R0CB01L GJM0225C1E9R0CB01L Виробник : Murata Electronics North America c02e.pdf Description: CAP CER 9PF 25V NP0 01005