Продукція > MURATA ELECTRONICS > GJM0225C1E9R1DB01L
GJM0225C1E9R1DB01L
GJM0225C1E9R1DB01L Murata Electronics
GJM0225C1E9R1DB01_01A-3148110.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 9.1 pF 25 VDC 0.5 pF 01005 C0G (NP0)
на замовлення 29880 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GJM0225C1E9R1DB01L GJM0225C1E9R1DB01L Виробник : Murata Electronics North America c02e.pdf Description: CAP CER 9.1PF 25V NP0 01005