GJM0225C1E9R7CB01L
GJM0225C1E9R7CB01L Murata Electronics North America
c02e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 9.7PF 25V NP0 01005
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 01005 9.7pF 25volts C0G +/-0.25pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GJM0225C1E9R7CB01L GJM0225C1E9R7CB01L Виробник : Murata Electronics c02e-1068346.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 01005 9.7pF 25volts C0G +/-0.25pF