GJM0225C1E9R8DB01L
GJM0225C1E9R8DB01L Murata Electronics North America
c02e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 9.8PF 25V NP0 01005
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 01005 9.8pF 25volts C0G +/-0.5pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GJM0225C1E9R8DB01L GJM0225C1E9R8DB01L Виробник : Murata Electronics c02e-1068346.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 01005 9.8pF 25volts C0G +/-0.5pF