GL34JR13
GL34JR13 Diotec Semiconductor
gl34a.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Diode 600V 0.5A 2-Pin Mini-MELF T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE STD 600V 500MA DO213AA, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-213AA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 1.5 µs, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 500mA, Supplier Device Package: DO-213AA (MINIMELF), Operating Temperature - Junction: -50°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.3 V @ 500 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 600 V.
Інші пропозиції GL34JR13
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GL34JR13 GL34JR13 Виробник : Diotec Semiconductor gl34a.pdf Description: DIODE STD 600V 500MA DO213AA
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-213AA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 1.5 µs
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 500mA
Supplier Device Package: DO-213AA (MINIMELF)
Operating Temperature - Junction: -50°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.3 V @ 500 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 600 V
товару немає в наявності
GL34JR13 GL34JR13 Виробник : Diotec Semiconductor gl34a.pdf Rectifiers Diode, MiniMelf, 600V, 0.5A