Продукція > GLF > GLF1608T100M
GLF1608T100M
GLF%201608%20Series.pdf
Виробник:
на замовлення 20546 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис GLF1608T100M
Description: FIXED IND 10UH 180MA 700MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 700mOhm, Current - Saturation (Isat): 50mA, Material - Core: Ferrite, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 180 mA.
Інші пропозиції GLF1608T100M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GLF1608T100M GLF1608T100M Виробник : TDK Corporation GLF%201608%20Series.pdf Description: FIXED IND 10UH 180MA 700MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 700mOhm
Current - Saturation (Isat): 50mA
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 180 mA
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 700mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 180 mA