GLF1608T2R2M
GLF1608T2R2M TDK Corporation
GLF%201608%20Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 275MA 330 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції GLF1608T2R2M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GLF1608T2R2M GLF1608T2R2M Виробник : TDK Corporation GLF%201608%20Series.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 275MA 330 MOHM
товару немає в наявності