Продукція > GLF > GLF1608T4R7M
GLF1608T4R7M
GLF%201608%20Series.pdf
Виробник:
0603L
на замовлення 120042 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис GLF1608T4R7M
Description: FIXED IND 4.7UH 220MA 550MOHM SM.
Інші пропозиції GLF1608T4R7M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GLF1608T4R7M GLF1608T4R7M Виробник : TDK Corporation GLF%201608%20Series.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 220MA 550MOHM SM
товару немає в наявності