GLF201208T100M
GLF201208T100M TDK Corporation
GLF,GLC%20Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 10UH 250MA 1.1 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції GLF201208T100M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GLF201208T100M GLF201208T100M Виробник : TDK Corporation GLF,GLC%20Series.pdf Description: FIXED IND 10UH 250MA 1.1 OHM SMD
товару немає в наявності