GLF201208T1R0M
GLF201208T1R0M TDK Corporation
GLF,GLC%20Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 650MA 190 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції GLF201208T1R0M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GLF201208T1R0M GLF201208T1R0M Виробник : TDK Corporation GLF,GLC%20Series.pdf Description: FIXED IND 1UH 650MA 190 MOHM SMD
товару немає в наявності