Продукція > GLF > GLF201208T220M
GLF201208T220M
GLF%2CGLC%20Series.pdf
Виробник:
на замовлення 6392 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис GLF201208T220M
Description: FIXED IND 22UH 150MA 3.5 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 3.5Ohm, Current - Saturation (Isat): 80mA, Material - Core: Ferrite, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.053" (1.35mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 150 mA.
Інші пропозиції GLF201208T220M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GLF201208T220M GLF201208T220M Виробник : TDK GLF%2CGLC%20Series.pdf Description: FIXED IND 22UH 150MA 3.5 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 3.5Ohm
Current - Saturation (Isat): 80mA
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.053" (1.35mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 150 mA