Продукція > GLF > GLF2012T220K
GLF2012T220K
GLF,GLC Series.pdf
Виробник:
на замовлення 2350 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис GLF2012T220K
Description: FIXED IND 22UH 220MA 1 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 1Ohm, Current - Saturation (Isat): 75mA, Material - Core: Ferrite, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.053" (1.35mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 220 mA.
Інші пропозиції GLF2012T220K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GLF2012T220K GLF2012T220K Виробник : TDK Corporation GLF,GLC Series.pdf Description: FIXED IND 22UH 220MA 1 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1Ohm
Current - Saturation (Isat): 75mA
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.053" (1.35mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 220 mA